'Battleground 2042' Ekim'de 128 Oyuncu Maçıyla Çıkacak

Açık konsol atıcılarının gezegeni, 2 dev var: Call of Responsibility ve Battleground Call of Responsibility yıllık yayınları için daha popüler iken, ) Battleground aslında video oyunları arasında sürekli olarak daha standart bir ilerleme döngüsü izlemiştir. Battleground video oyunu görmedik çünkü 2018 ) ve hepimiz, özellikle çağdaş konsollarda yepyeni bir konsola hasret kaldık.

Sonunda bekleyiş sona erdi. Yaklaşan Battleground video oyunu Battleground için bir ana adımız, fragmanımız ve çıkış tarihimiz var 2042 Bu noktaya ulaşmak DICE için kolay olmadı ve eğlencenin bir kısmı nedeniyle bastırıldı. Erken çıkan bir avuç sızıntı ve rapora kadar, ancak video oyununun kendisi harika görünüyor ve Haziran ayı civarında bazı oynanışlarını ziyaret ediyoruz. Ekim çıkış tarihi ve ön sipariş detayları elimizde.

Açıklama, video oyununu ortaya çıkarmak için gülünç bir fragmanla birlikte geldi. Hepimiz video oyunu fragmanlarının biraz abartılacağını tahmin ediyoruz, ancak bu şimdiye kadar gördüğümüz en çılgınlardan biri. Hepsi sinematik, bu yüzden ne yazık ki, gerçekten elde edilecek bir oyun yok, ancak video oyunu bu fragmanın yarısı kadar gülünçse, o zaman Battleground

bir bilgisayar oyununda gördüğümüz en dikkat çekici set parçalarından birkaçına sahip olacak.

Belli ki, hepimizin aslında istediği şey Battleground hakkında bilinmesi gereken oyun bilgisidir. DICE’ın şimdiye kadar yaptığı şey gerçekten çekici geliyor– yeni nesil konsollarda maç başına oyuncu ve canlı hava koşulları rakibinize karşı kullanılabilir. Hiç bir twister’da biriyle savaşmak istediniz mi? Şimdi yapabilirsiniz!

Battleground V harika bir video oyunu, ancak günün sonunda, daha fazla Battleground ve çok az şey gibi görünüyordu. Battleground 2042

‘ın yepyeni işlevleri erkenden Yeni nesil konsollarda yapılabilecek türden şeyler gibi görünüyor ve serinin hayranlarının bu kadar uzun süre bekledikten sonra tam olarak görmek istediği şey bu. Haziran ayında bir oynanış teaser’ı bulunabilecek, tüm bunların eylemde nasıl göründüğünü görmek ilginç olacak.

2018

640

.