Arike Ogunbowale'in Zil Vuran 3'ü Kanatlara Fırtına Üzerinde Bir Galibiyet Sundu

Dallas Wings, Pazar gecesi genç WNBA sezonunda sadece 2-5’te girdi, ancak rekorları genç Wings’in gerçekte ortaya çıkardığı gelişmenin bir işareti değildi 2015 ve gerçekte ne kadar rekabetçi olduklarını. Kayıplarının 5’i de aslında tek haneleri ziyaret etti ve aslında Seattle Storm’a bir dizi kayıptan oluşan bazı yakın yüzeylerin yanlış ucundaydılar, her iki kayıp da uzatmalarda bulunabilir, çoğu sadece Geçenlerde Cuma gecesi Gem Loyd, OT’de zili çalan bir 3’ü vurduğunda.

Pazar günü bir kez daha Fırtına’yı gerçekleştirdiler ve bu sefer Arike Ogunbowale’nin son dönem kahramanlıkları sayesinde galip gelmeyi başaran Dallas oldu. Wings son saniyelerde 2 sayı farkla öndeydi, ancak topu güçlü bir mücadelede 3 sayı çıkaran ve Dallas’a bir 68 teklif etmeyi başaran yıldız guardlarına aldı. -67 kazan.

Ogunbowale maçı 67 sayı, 6 ribaund ve 3 ile tamamladı. Wings’i koruma şampiyonlarına karşı büyük bir galibiyete götürmesine ve son olarak yakın bir video oyununun sonunda Seattle’ın en iyisini elde etmesine yardımcı oluyor. Ogunbowale için, Notre Dame’de UConn ve Mississippi Eyaletini arka arkaya yenmek için bir dizi ünlü çekimle, vurgu makarasına katkıda bulunmak için şu anki zil çırpıcısı Şampiyonluk maçını kazanmak için son 4 video oyununda67

Ogunbowale’nin Wings için son 8 sayıyı atması Dallas için büyük bir galibiyet. onları oyun kazananından oluşan galibiyete yönlendirin. Bu sezon bu tür sıkı video oyunlarının yanlış tarafında olan bir grup için, yöntemlerinin bir tanesini görmek, WNBA’nın birçok şaşırtıcı ve gelecek vaat eden grubu için özgüven artırıcı olacak.

.