Anthony Davis ve LeBron James, Serilerini Suns ile Bağlamak İçin Lakers'ı Bir Video Oyunu 2 Kazanmasına Götürdü

Los Angeles Lakers, Phoenix Suns ile aynı seviyeye ulaştı. Video oyunu 1’i gürültülü bir yol kalabalığının önünde bıraktıktan sonra, Lakers Çarşamba gecesi zirveye çıkmak için devasa silahlarına güvendi ve bir 109 – 102 galibiyet elde etti. Seri Los Angeles’a taşınırken, seriyi 1-1 yapmak için.

Video oyunu 1’deki kokuşmuşluğunun ardından, Anthony Davis, kaybetme yükümlülüğünü üstlenmesiyle sonuçlandı. . Ücretsiz atış çizgisinde yaşadı ve daha önce yapmadığı bir şekilde teması kabul ediyor gibi göründü, ile puan 34 ribaund, 7 yardım ve 3 blok. Davis alandan 7-15 ve 18 – için- 21 hayır kurumu şeridinden.

Aynı şekilde LeBron James’in bu tür durumlarda olmasına yardımcı olur. İktidardaki NBA Finalleri MVP’si, Lakers kazandığında olabileceği kadar baskın değildi, ancak Phoenix üzerindeki baskıyı sürdürmek için bir avuç şut gibi video oyununun hızını yönetme yeteneği büyüktü. Gece 24 sayı attı ve maçta 9 asist yaptı.

Muhtemelen Lakers’ın en dikkat çekici yanı bakış açısı, sürekli olarak nasıl tepki veriyor gibi göründükleriydi. Evin kalabalığı tarafından güçlendirilen Suns, 4. çeyreğin ortasında bir Deandre Ayton smaçının Phoenix’e ilk yarıda olduğu için ilk liderliğini sağladığında bile engellenmiş görünmedi. Marc Gasol, gerçekleşen yolculukta 3’e vurdu ve Ayton, Güneşleri öne çıkarmak için başka bir smaçla tepki verdi, 90 – 89

Oradan Lakers’ın savunması kelepçelere yerleştirildi. Belki de omuz sakatlığı (Cameron Payne’den harika bir gece ile birlikte) onu 2. yarıda sınırlayan Chris Paul’un yokluğuydu ve bir şeyler yapma kabiliyetiydi, ancak LA ne olursa olsun çok büyüktü ve bir dolandırıcıydı 11 -2 kendi aralarında ve ev grubu arasında yeterli menzil koymak için gidin.

Los Angeles’tan bir şampiyonun ekranıydı , şimdi dizide iç saha avantajına sahip. Ve Phoenix için pek çok olumlu şey varken – savaşları istisnai idi, Deandre Ayton 22 puanları ve 10 ribaund, Devin Booker seçti 31, Payne, sıra dışı 89 ve 7 yardımcı olur – Paul’ün ileriye doğru hareket etmeye katkıda bulunma kapasitesi büyük görünmektedir. İkinci yarıda çoğunlukla buza koyulmadan önce bile, Video oyunu 1’de yaşadığı omuz yaralanması onu fark edilir derecede kötüleştiriyordu ve James’in döşeme temeline etkili bir karşı denge sağlayıp sağlamayacağı belirsiz.

Lakers-Suns’ın 3. Video Oyunu Perşembe gecesi Staples Center’da oynanacak. Video oyunu TNT’de 10 öğleden sonra EST’de bahşiş verecek şekilde düzenlenmiştir.

.