Anthony Davis, Pazartesi Günü Lakers The Nuggets'ı Yendikten Sonra 'We Back'i Açıkladı

Lakers, Pazartesi gecesi son 7 video maçında üç maçlık bir mağlubiyet serisi ve sadece 1-6 ile oynadı ve son 5’in galibi olan Nuggets ile mücadele etti. LeBron James veya Dennis Schröder’in hizmetleri olmadan arka arkaya. Mükemmelden daha az bir alandı, ancak aynı şekilde büyük bir yöntemle çözme ve Portland’ın daha önce Atlanta’da kaybettiği galibiyetle Batı’da 7. sıradan beşinci sıraya çıkma şansı sundu.

İpucuna göre LA, onların koruyucu kimliğini bir kez daha keşfetti ve Nuggets’la birlikte bir 93 – 89 sülük festivali kazandı. Galibiyette 25 sayı ve 7 ribaunt alan Anthony Davis’ten mükemmel bir verimlilik.

Kocaman erkeğin Aşil / baldır sakatlığından ortasında döndüğü göz önüne alındığında, Davis’in bazı eşitsiz oyunlarından biraz rahatsız olan Lakers hayranları için bu çaba harikaydı. LA galibiyet serisi. Pazartesi günü her iki uçtaki çabası da mükemmeldi ve Facu Campazzo’da galibiyeti üç sayılık bir engelle mühürlemek için muhteşem bir kapanışla galibiyeti tamamladı.

Bu üçlüğü engelleyip çok gerekli bir galibiyet elde ettikten sonra Davis, LA kalabalığına Lakers’ın kesinlikle geri döndüğünü ilan etmeyi seçti.

Bunun Davis’ten erken bir açıklama olup olmadığını zamanında öğreneceğiz, ancak en az bir gece için koruyucu adımlarını bir kez daha keşfettiler ve Denver’ın en kötü şutları arasında minimum hücumunu fark ettiler. sezonun verimliliği. Andre Drummond’un sonuçlandırılması nedeniyle işlevi gerçekte belirsiz olan Marc Gasol, galibiyette akıllara durgunluk verdi ve Denver gibi minimum karşılaşmalara rağmen, sadece daha fazla zeminde olması gereken biri olduğunu ortaya koydu. Los Angeles’ın Los Angeles’taki yıldızlarının Drummond’un kendilerine katılmasını ne kadar şaşırttığı.

Bu, tamamen uygulanacak bir senaryo, ancak en azından bir gece için Lakers, titreşimleri doğru aldı ve basketbol sahasında eğlenme yeteneğine sahipti, bu yüzden zor Davis’i çok, çok gerekli bir galibiyetten sonra kendisini hissetmesi ve grubun tüm çabası için suçlamak.

.