Allure, Geç Clippers Rallisinde 2-0 Seri Liderlik İçin Savaştı

Allure, Clippers’a karşı Video oyunu 1’in ikinci yarısında, Donovan Mitchell’in muazzam verimliliği ve debriyaj bloğu sayesinde üç sayılık bir galibiyetle kaçmayı başardı. Rudy Gobert’ten zil sesi.

Video Oyunu 2’de Mitchell ilk yarıda 27 puanla bittiği yere geldi (ve 37, Clippers’ın savunmasını daha fazla çeken geri adım 3’lerle Clippers üzerinde dans etmek, daha sonra şeritleri sürmek için boyayı açtı – ancak geri adım istediği zaman sürekli oradadır.

Arada Utah’ın bir – puan önde olmasına güveniyordu. 2. video oyunu ve Clippers, Los Angeles’ta 30 ile sayı yapan Reggie Jackson’ın beklenmedik bir figürünün liderliğindeki öfkeli bir 2. yarı rallisi yaptığında işler tersine döndü. puanları 13- of-19 şut (3’ten 8’de 4’ü), 2. yarıda mevcut olanlardan 13.

Clippers, Utah’ı tek sahiplikli bir video oyununa düşürmek için bir hamle yaptığında, cazibe bir yanıt aldı. 3. çeyrekte, Donovan ile ateşlerken, 4. çeyreğe giderken farkı 7’ye çıkaran Jordan Clarkson (24 sayı) oldu. Mitchell çok ihtiyaç duyduğu bir mola veriyor.

En etkili LA koşusu dördüncü yarıda elde edildi, Kawhi Leonard video oyunu üzerindeki izini, Clippers’ı bir cazibe mülkiyeti içinde çekmek için bir çekim ve amansız smaç ile anladı.

Ondan sonra 2. yarının kahramanı Reggie Jackson, arka arkaya 3’lerle geldi ve Clippers’a video oyunundaki ilk liderliğini sağladı. 101-99 ile 6: 37 ile 4’te oynayın.

Ancak hikayenin tamamı olduğu gibi, cazibe de karşılık verdi. Joe Ingles’ın arkalığın üst kısmını kesen gülünç bir yüksek kavisli koşucuya vurmasıyla başladı, ardından Bojan Bogdanovic ve Royce O’Neale’in 7 sayılık farkı geri getirmek için hızlı 3’leri izledi. Ingles 19 -2’yi geride bıraktı ve cazibeli kalabalığı çılgına çevirmek ve Utah’a bir

sağlamak için kendi 3’ünü geride bıraktı. -103 önde.

Aynı zamanda, Clippers olabilecek en kötü zamanda soğudu. , Utah, Jackson’dan önce video oyununun kontrolünü ele geçirdiği için 8 düz basketi kaçırdı, uygun bir şekilde kuru büyüyü bir turnike ile bitirdi. Paul George daha sonra bir ve-1 alacak ve bir dakikası olan beş sayılık bir video oyunu yapacaktı, ancak Clippers’ın cazibenin gerisinde şut yapma becerisine uymaması, kurtulmaları için aşırı olduğunu gösterdi. Donovan Mitchell, 117-113 bir galibiyet sağlamak için Luke Kennard’ın üzerinde bir koşucu ile video oyununu buz üzerine koydu.

Sadece son drama, Paul George ve Donovan Mitchell arasında, Utah yıldız koruyucusunu, ayağa kalkmadan ve ücretsiz atışlarını bölmeden önce zeminde rahatsızlık içinde bırakan kötü bir top oynamayı içeriyordu. Video oyununa girerken sağlığı için biraz sorun geliştirmesi 3– Mitchell video oyunundan sonra ısrarla ısrar etmesine rağmen, sadece karşılaştığı ve bir dakika içinde sakatlandı, ancak şimdi harikaydı.

Utah için gecenin farkı üç sayılık atışlarıydı, grup olarak gittiler 14- için-55 menzilden ve şuttan 55.Genel olarak sahadan yüzde 3. Diğer tarafta, Jackson muhteşemdi, Kawhi tipik benliğiydi ve George 2. yarıyı 27 puanlarla tamamlamak için çok büyük göründü, ancak Utah’ın devam eden şut atağıyla baş edemeyecekleri bir grup, 11-113 derinden (367 yüzde). Allure artık seride 2-0 öne geçiyor ve Clippers 2 video oyununda tanıdık bir alanda kendilerini keşfediyor, bu da ön deneyimlerine güvenebileceklerini gösteriyor, ancak bu sefer daha toplam bir gruba karşı geri dönmeleri gerekiyor.

.