Adam Silver, NBA'in Finaller İçin 'Temelde Tamamlanmış Yapılara' Sahip Olduğunu 'Son Derece Mümkün' Olarak Değerlendiriyor

NBA aslında bu sezonu çok az mevcudiyetle geçirdi. Bazı gruplar projenin başlangıcından itibaren hayranlara gerçekten izin vermiş ve geri kalanı ise bireyleri yıl boyunca kademeli olarak geri getirmiş olsa da, pandemi aslında bunu başardı, bu nedenle arenalarda mesafe ve maskelerle ilgili oldukça katı katılım sınırlamaları var.

NBA komiseri Adam Silver, playoffların köşe başında olması, ülke genelinde aşıların artması ve pandemi nedeniyle tünelin sonunda bir ışık olmasıyla birlikte, NBA komiseri Adam Silver faktörü olumlu görüyor. Ligdeki sezon sonrası ortamlar. Silver, özellikle ESPN’den Keyshawn, J-Will ve Zubin’e gitti ve ligin vurgulamayı sevdiği türden play-off ortamlarının Finaller gelene kadar tamamen geri döneceğini düşünmek için bir faktörü olduğunu belirtti.

ESPN’den Tim Bontemps’e göre Silver, “Finallerimizin gerçekleşeceği Temmuz ayında gerçekten mümkün olduğuna inanıyorum, temelde eksiksiz yapılar göreceksiniz” dedi.

Silver’ın bakışından kısa bir süre sonra, bir NBA grubu hayranlarını neredeyse tam kapasite ile geri davet etmeyi seçti. Dallas Mavericks, playoff koltuklarının neredeyse tam kapasitede gerçekleşeceğini açıkladı, yaklaşık 15, 000 hayranlara Los Angeles Clippers’a karşı grubun serisinden başlayarak izin verilir.

Dallas Early morning News’ten kapasitenin yaklaşık olarak artırılmasıyla ilgili eski RTed haberiyle birlikte 000 K, işte Mavs’ın ön ev şampiyonası oyunu için bilet satışlarıyla ilgili güncel detayları pic.twitter.com/7nnjZdJ0AJ

— Mark Followill (@MFollowill ) Mayıs 21, 2021

Lig ve gruplar aslında bu tür konularda genellikle bölgesel yardımı takip ettiler , bu nedenle ideal olarak, işler uygun talimatlarda trend olmaya devam eder ve gruplar arenaları daha sonra yerine bir kez daha güvenli bir şekilde yükleme yeteneğine sahiptir.

.