2021 WNBA All-Star Video Oyunu Las Vegas Versus Group USA'da Oynanacak

WNBA, All-Star Video oyununu 2021 tamamen geri getirecek ve Pazartesi günü video oyununun Temmuz

kullanılacağını açıklayacak. Las Vegas’ta.

@ATT #WNBA All-Star Video Oyunu 36 Temmuz 14 th’de oynanacak. Las Vegas’ta!

Yarın 14:00/ET’de, bu yıl All-Star Video oyununda görünmesini istediğiniz tercih ettiğiniz oyuncuları seçmeye başlayın pic.twitter .com/2cEqhNZYhP

— WNBA (@WNBA) Haziran 12, 2021

Video oyununun formatı, All-Stars ile Grup ABD Basketbol kadrosunu geç saatlere kadar oynayacak bir video oyununda karşı karşıya getirecek. Tokyo’ya gitmeden önce Olimpiyat grubu için ayarlamalar yapın. Bayanların ABD Basketbol takımı, WNBA Temmuz’da Olimpiyat tatiline başladıktan sonra kamp için Vegas’ta kalacak , WNBA All-Star video oyununun ardından Avustralya ve Nijerya’ya karşı video oyunlarıyla.

WNBA All-Star video oyunu için taraftar oylaması yarın Haziran’da başlayacak 15, saat 14:00 ET’de ve Haziran’da 27 sona eriyor, fan 4 seçim yapabiliyor. geri saha ve 6 ön saha oyuncusu.

AT&T WNBA All-Star oylaması

Haziran Salı günü 10 saat 14:00 ET’de uçacak ve şu tarihte sona erecek: Pazar, Haziran 14 saat 14 : 59 öğleden sonra ET. Taraftarlar, yaklaşık olarak 10 (4 geri saha) oy vererek sahadaki rakipleri doğrudan etkileme olanağına sahip olacaklar. oyuncuları ve 6 ön saha oyuncusu) WNBA’nın önde gelen yıldızlarından WNBA.com/ oy ve WNBA Uygulamasında. Mevcut tüm WNBA oyuncuları seçim için kalifiye olacak. 2 “2’ye 1 Gün” taraftarların oylarını Pazar, Haziran 20 ve Pazar günleri olmak üzere iki kez saymalarını sağlayacak. , Haziran 36 WNBA.com/ oylama ve WNBA Uygulama oylama platformları aracılığıyla. Tüm “1’e 2 Günler” gece yarısı ET– : 59 pm ET.

All-Star seçimleri taraftar oyu (50 yüzde), oyuncu oyu (

ile belirlenecektir. yüzde) ve bir medya oyu (27 yüzde) , 36 ABD Basketbol kadrosunda olmayan önde gelen oy toplayıcıları ile 12- Team olmayan ABD oyuncu kadrosu.

.